Apie mus

Sveiki atvykę į „BeRecepto”, kur sveikata dera su naujovėmis, o pasitikėjimas – vos vienas paspaudimas.

BeRecepto.com skaitmeninėje erdvėje išsikovojome unikalią vietą, kurioje Lietuvos gyventojų gerovė yra mūsų kompasas, o atsakinga medicina – mūsų žemėlapis. Suprantame, kad mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje pirmenybė dažnai teikiama patogumui. Tačiau kalbant apie sveikatą, patogumas niekada neturėtų kelti pavojaus saugumui. Štai kodėl mes esame tiltas tarp jūsų ir teisėtų internetinių vaistų pardavėjų, užtikrinantis, kad jūsų kelionė sveikos gyvensenos link būtų saugi ir sklandi.

Mes nesame vaistinė ir neparduodame vaistų. Tai, ką siūlome, yra kur kas giliau. Esame jūsų sveikatos internete sergėtojai, skatinantys žiniomis pagrįstą ir technologijų skatinamą rūpinimosi kultūrą. Palengvindami vaistų pirkimo internetu praktiką, pagrįstą nuotolinėmis konsultacijomis ir elektroniniais receptais, mes esame naujos sąmoningo elgesio su sveikata bangos pradininkai.

Mūsų įsipareigojimas atsakingai medicinai yra nepajudinamas. Tvirtai pasisakome prieš savigydą, nes žinome, kad tai yra rizikos kupinas kelias. Mūsų misija – nukreipti jus nuo neapgalvotų sprendimų spąstų į gerai informuotų, gydytojo patvirtintų pasirinkimų rojų.

Kaip užtikriname savo turinio patikimumą? Atlikdami kruopščius tyrimus renkame naujausią informaciją apie populiarius receptinius vaistus ir nereceptinius maisto papildus, remdamiesi moksliniais tyrimais ir patikrintais duomenimis, gautais tiesiogiai iš gamintojų. Tačiau tuo neapsiribojame. Kiekviena informacija yra kruopščiai tikrinama, ją kruopščiai rengia mūsų patyrusių tekstų rašytojų, aistringų sveikatos entuziastų ir, taip, net medicinos specialistų, kurie tiki informuotų sprendimų galia, komanda.

Galutinį patvirtinimo antspaudą uždeda ne kas kitas, o Boris Michailov, patyręs šeimos gydytojas, sukaupęs 30 metų medicininės išminties. Jis yra mūsų švyturys, užtikrinantis, kad mūsų jums pateikiami straipsniai būtų recenzuojami klinikiniu požiūriu. Tačiau svarbu pažymėti, kad nors jo patirtis yra neįkainojama, daktaras Michailov neteikia konsultacijų mūsų svetainės lankytojams.

Atkreipkite dėmesį, kad aukštos kokybės turinys nereiškia, kad jis yra oficialus informacijos šaltinis. Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija neturėtų būti laikoma rekomendacija pirkti kokį nors vaistą ar rekomendacija dėl jo tinkamo vartojimo.

Mes, „BeRecepto”, esame ne tik interneto svetainė; mes esame bendruomenė, judėjimas, įsipareigojimas kelti mūsų visuomenės sveikatos standartus. Mūsų patarimas? Naudokitės mūsų platforma kaip atspirties tašku, šaltiniu, padedančiu sustiprinti jūsų pokalbius su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais. Esame čia tam, kad šviestume, o ne išrašytume receptus.

Prisijunkite prie mūsų kelionėje į sveikesnį gyvenimą, priimdami po vieną informuotą sprendimą. Nes pasirinkdami „BeRecepto”, jūs renkatės sveikatos partnerį, kuris tiki prevencijos galia, švietimo veiksmingumu ir profesionalių rekomendacijų svarba.