Privatumo politika

Įsigaliojimo data: 01.11.2023

Sveiki atvykę į BeRecepto.com („BeRecepto”, „mes”, „mus” arba „mūsų”). „BeRecepto” yra įsipareigojusi saugoti visų mūsų svetainės lankytojų privatumą. Toliau pateiktoje privatumo politikoje aprašoma, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją, kurią galite mums pateikti arba kurią galime surinkti jums lankantis mūsų svetainėje.

Atidžiai perskaitykite šią politiką, kad suprastumėte, kaip elgiamės su jūsų informacija ir kaip ją tvarkome. Lankydamiesi svetainėje BeRecepto.com, jūs sutinkate su šioje politikoje aprašyta praktika.

Mūsų renkama informacija

Kadangi „BeRecepto” nesiūlo asmeninių paskyrų ar formų asmeninei informacijai pateikti, mes nerenkame asmeninės informacijos, pavyzdžiui, vardų, pavardžių, adresų ar el. pašto adresų, tiesiogiai iš savo naudotojų.

Tačiau naudojame standartines „Google” teikiamas analizės paslaugas („Google Analytics”), kad surinktume bendrą informaciją apie tai, kaip naudotojai sąveikauja su mūsų svetaine. Tai gali būti:

  • IP adresus.
  • naršyklės tipai
  • operacinės sistemos duomenys
  • prisijungimo data ir laikas
  • aplankyti puslapiai ir kiekviename puslapyje praleistas laikas
  • nukreipiamieji ir išeinantys puslapiai
  • paspaudimų srauto duomenys

Šie duomenys renkami apibendrintai ir neidentifikuoja jūsų asmeniškai.

Informacijos naudojimas

Informacija, kurią renkame per „Google Analytics”, naudojama siekiant suprasti, kaip naudojama mūsų svetainė, ir pagerinti naudotojų patirtį. Analizuojame tendencijas, administruojame svetainę ir renkame plačią demografinę informaciją bendram naudojimui.

Trečiųjų šalių nuorodos

Mūsų svetainėje yra nuorodų į teisėtų narkotikų pardavėjų valdomas svetaines. Šios išorinės svetainės nepriklauso „BeRecepto”, jų nevaldo ir nekontroliuoja, todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą. Šias svetaines reglamentuoja jų pačių privatumo politika, su kuria primygtinai rekomenduojame susipažinti.

Slapukai

BeRecepto naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, kuris įrašymo tikslais saugomas naudotojo kompiuteryje. Naudojame ir sesijos ID slapukus, ir nuolatinius slapukus. Sesijos slapukus naudojame tam, kad jums būtų lengviau naršyti mūsų svetainėje. Sesijos ID slapukas nustoja galioti, kai uždarote naršyklę. Nuolatinis slapukas išlieka jūsų kietajame diske ilgesnį laiką. Nuolatinius slapukus galite pašalinti vadovaudamiesi interneto naršyklės žinyne „Pagalba” pateiktais nurodymais.

Duomenų saugumas

Taikome tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsisaugotume nuo neleistino ar neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo atsitiktinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Duomenų saugojimas

Duomenis, kuriuos renkame per „Google Analytics”, saugosime laikotarpį, atitinkantį šioje politikoje nurodytus tikslus, arba tol, kol paprašysite ištrinti duomenis, net jei nustosite naudotis svetaine.

Vaikų privatumas

Svetainė „BeRecepto” nėra skirta jaunesniems nei 18 metų vaikams. Mes sąmoningai nerenkame jaunesnių nei 18 metų vaikų asmeninės informacijos.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pokyčius. Jei atliksime esminių pakeitimų, apie tai informuosime jus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.