Susisiekite su mumis

Kartu su mumis pradėkite kelionę į informuotą sveikatą. Nesvarbu, ar naršote po skaitmenines internetinių vaistinių alėjas, ar ieškote informacijos apie naujausias sveikatos tendencijas, atminkite, kad mes rodome kelią, o gydytojas vadovauja jūsų žingsniams.

Sveikata Kontaktai

Primename, kad daktaras Boris Michailov, mūsų gerbiamas apžvalgininkas, šioje platformoje neteikia asmeninių medicininių patarimų ir neatsakinėja į sveikatos klausimus. Jo vaidmuo – užtikrinti informacijos, kuria dalijamės, tikslumą ir patikimumą. Dėl konkrečių sveikatos problemų ar medicininių patarimų primygtinai rekomenduojame kreiptis į savo asmeninį sveikatos priežiūros specialistą. Taip yra todėl, kad ši svetainė nėra skirta medicininėms konsultacijoms.

Techninė pagalba ir partnerystė

Mūsų svetainės administratoriai yra jūsų paslaugoms. Jei susiduriate su techniniais sunkumais, ieškote pagalbos ar domitės partnerystės galimybėmis, pataikėte į tinkamą vietą. Siųskite mums žinutę ir mes pasitelksime į pagalbą savo skaitmeninius vedlius arba bendruomenės įtraukimo specialistus.

Susisiekite su mumis šiandien

Ar esate pasirengę bendradarbiauti? Tiesiog parašykite mums el. laišką. Nepiktnaudžiaukite teise į grįžtamąjį ryšį ir nesiųskite šlamšto ar piktnaudžiavimo. Prieš užduodami klausimą, perskaitykite mūsų skyrių Apie mus. Tai padės jums suprasti, į kokius klausimus galime atsakyti, o į kokius – ne.

Atminkite, kad „BeRecepto” teikia pirmenybę jūsų sveikatai ir saugumui, o jūsų atsiliepimai yra mūsų bendruomenės širdies ritmas.

Judėkime sveiko rytojaus link kartu – po vieną paspaudimą, klausimą ir partnerystę.

Sveiki atvykę į „BeRecepto” šeimą, kurioje svarbus kiekvienas kontaktas ir kiekvienas pokalbis.